PB550E000D440EAS
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 55uF - 70°C - 2" Dia x 4.75" - Oval - Quad Quick Connect - Std Fty S ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 55uF - 70°C - 2" Dia x 4.75" - Oval - Quad Quick Connect - Std Fty Stock.