PB500Z050T440HA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 50/5uF - 70°C - 2.5" Dia x 4.25" - Round - Triple Quick Connect + Qu ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 50/5uF - 70°C - 2.5" Dia x 4.25" - Round - Triple Quick Connect + Quad Quick Connect + Single Quick Connect.