PB500Y050D440GABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 50/5uF - 70°C - 2" Dia x 5.25" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Triple ...
Description +
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 50/5uF - 70°C - 2" Dia x 5.25" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Triple QC - BX=1/Box