PB450Z050T440DAS
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 45/5uF - 70°C - 2.5" Dia x 3.88" - Round - Triple Quick Connect + Qu ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 45/5uF - 70°C - 2.5" Dia x 3.88" - Round - Triple Quick Connect + Quad Quick Connect + Single Quick Connect - Std Fty Stock.