PB350Z050T440CABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 35/5uF - 70°C - 2.5" Dia x 2.88" - Rnd - Triple QC + Quad QC + Single QC - BX ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 35/5uF - 70°C - 2.5" Dia x 2.88" - Rnd - Triple QC + Quad QC + Single QC - BX=1/Box