PB250Y100C440EABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 25/10uF - 70°C - 1.75" Dia x 4.75" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Tri ...
Description +
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 25/10uF - 70°C - 1.75" Dia x 4.75" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Triple QC - BX=1/Box