23M112F350BH1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 350VDC - 1100uF - -10/+50% - 85°C - 1.375" Dia x 5.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +