23J122F250BH1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 250VDC - 1200uF - -10/+50% - 105°C - 1.375" Dia x 5.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +