23H531F450BI1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 450VDC - 530uF - -10/+50% - 85°C - 1.375" Dia x 5.625".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +