23H102F400CG1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 400VDC - 1000uF - -10/+50% - 85°C - 1.75" Dia x 4.625".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +