SV420K23BL1
Bourns
SV Series 23D Metal Oxide Varistor 420VAC, 100A, Clamping 980V, 15kA | Bourns SV420K23BL1
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +