SRU1063-1R6Y
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 1.6uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 8A 0.009Ohm DCR T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +