SRR0745A-220M
Bourns
Fixed Inductor - Ferrite Core - 22 µH - ±20% Tolerance - 1.65 A Current Rating - 1.75A Saturation - Shielded - 96mOhm Max DCR ...
Description +
Fixed Inductor - Ferrite Core - 22 µH - ±20% Tolerance - 1.65 A Current Rating - 1.75A Saturation - Shielded - 96mOhm Max DCR - Surface Mount.