SRP7028AA-150M
Bourns
Power Inductor (SMD), 15 uH, ± 20%, 3 A, Shielded, 4.5 A, 6.6mm x 6.4mm x 2.65mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +