SRP0510-1R0K
Bourns
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 10% 100kHz 41Q-Factor Metal Composite 4A T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +