SRN5020-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 900mA 516mOhm DCR 2020 T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SRN5020330M
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    SRN5020-330M
  • 측정 단위:
    Per Each
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    33 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    0.9 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.516 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C