SRN4018TA-4R7M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2A 70mOhm DCR 1515 Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRN4018TA4R7M
规格 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRN4018TA-4R7M
  • 计量单位:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Inductance:
    4.7 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2(Typ) A
  • Maximum DC Resistance:
    0.07(Typ) Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C