SRF1006-302Y
Bourns
Choke, Common Mode, 3 kOhm, 3 mH, 350 mA, 10mm x 8.7mm x 6.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +