SRF0905-501Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 500uH 1kOhm 100kHz 1A 0.15Ohm DCR SMD T/R
Description +
Search Keywords: SRF0905501Y
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF0905-501Y
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Family:
    SRF0905
  • Configuration:
    Dual
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm