SMLJ26CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 26V 3KW 2-Pin SMC
Description +
Search Keywords: SMLJ26CA
  • Part No:
    SMLJ26CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    71.2 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    42.1 V