SMCJ22CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 22V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description +
Search Keywords: SMCJ22CA
  • Part No:
    SMCJ22CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    35.5 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    42.2 A