SMBJ100A-QH
Bourns
Dio Tvs Vrwm 100V 600W Unidir Smb Aec-Q/Tape & Reel - 7" Reel |Bourns SMBJ100A-QH
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +