RLB1014-473KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 47000uH 10% 79.6KHz 35Q-Factor Ferrite 0.06A 150Ohm DCR RDL Bag
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RLB1014473KL
  • Part No:
    RLB1014-473KL
  • RoHS:
    Yes
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    150
  • Inductance:
    47000 uH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    150 Ohm