RLB1014-104KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 100000uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.04A 300Ohm DCR RDL Bag
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +