RLB0913-221K
Bourns
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 0.65Ohm DCR RDL Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +