RLB0913-220K
Bourns
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.55A 0.07Ohm DCR RDL Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RLB0913220K
  • Part No:
    RLB0913-220K
  • RoHS:
    Yes
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Inductance:
    22 uH
  • Type:
    Power7081
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    107080%
  • Technology:
    Wirewound7078
  • Maximum DC Resistance:
    0.07 Ohm