RLB0812-681KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 680uH 10% 796KHz 45Q-Factor Ferrite 140mA 2.9Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RLB0812681KL
  • Part No:
    RLB0812-681KL
  • Inductance:
    680 uH
  • Lead Pitch:
    3 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    2.9 Ohm
  • Maximum DC Current:
    140 mA