RL822-681K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 680uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 210mA 2Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL822681KRC
  • Part No:
    RL822-681K-RC
  • Inductance:
    680 uH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    2 Ohm
  • Maximum DC Current:
    210 mA