RL822-331K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 330uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 330mA 900mOhm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL822331KRC
  • Part No:
    RL822-331K-RC
  • Inductance:
    330 uH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    900 mOhm
  • Maximum DC Current:
    330 mA