RL622-682K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 6.8mH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 50mA 19Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL622682KRC
  • Part No:
    RL622-682K-RC
  • Inductance:
    6.8 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    19 Ohm
  • Maximum DC Current:
    50 mA