RL622-220K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2A 70mOhm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL622220KRC
  • Part No:
    RL622-220K-RC
  • Inductance:
    22 uH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    70 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2 A