RL181S-823J-RC
Bourns
RF Choke Shielded Wirewound 82mH 5% 1KHz 100Q-Factor 10mA 71Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL181S823JRC
  • Part No:
    RL181S-823J-RC
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    82 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    71 Ohm
  • Maximum DC Current:
    10 mA