RL181S-393J-RC
Bourns
RF Choke Shielded Wirewound 39mH 5% 1KHz 100Q-Factor 15mA 45Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL181S393JRC
  • Part No:
    RL181S-393J-RC
  • Inductance:
    39 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    45 Ohm
  • Maximum DC Current:
    15 mA