RL181S-222J-RC
Bourns
RF Choke Shielded Wirewound 2.2mH 5% 1KHz 70Q-Factor 60mA 5.2Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL181S222JRC
  • Part No:
    RL181S-222J-RC
  • Inductance:
    2.2 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    5.2 Ohm
  • Maximum DC Current:
    60 mA