RL181S-123J-RC
Bourns
RF Choke Shielded Wirewound 12mH 5% 1KHz 100Q-Factor 25mA 13Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL181S123JRC
  • Part No:
    RL181S-123J-RC
  • Inductance:
    12 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    13 Ohm
  • Maximum DC Current:
    25 mA