PWR4525W1501JE
Bourns
Res Wirewound 4525 1.5K Ohm 5% 2W ±20ppm/C J-Lead SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +