PWR263S-35-2000F
Bourns
Res Thick Film 200 Ohm 1% 35W ±100ppm/C TO-263 Gull Wing SMD Automotive Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +