PWR220T-35-62R0J
Bourns
Res Thick Film 62 Ohm 5% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +