PWR163S-25-4R00JE
Bourns
PWR163 FIXED RESISTOR TO-252-3DPak (2Leads + Tab) SC-63 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 4Ohm 25W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +