PWR163S-25-47R0F
Bourns
Res Thick Film 47 Ohm 1% 25W ±100ppm/C D-Pak Gull Wing SMD Automotive Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +