PWR163S-25-3300FE
Bourns
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 330ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 3232
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +