PTA1543-2215CPB103
Bourns
Resistor Low Profile Slide POT 10k Ohm 20% 1/20W 15mm Stroke Length 2 Pin PC Style Screw Mounting
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +