PRS12R-4025F-103B1
Bourns
Res POT 10K Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (15.7 X 11mm) Pin Thru-Hole Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +