CV201210-120K
Bourns
Inductor - Shielded - 12uH ±10% @2MHz - 5mA - SRF:22MHz - DCR:1250mOhm - 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +