CRM2512-FX-19R6ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 2.0W - 19.6 ohms ±1% - ±100ppm/°C - 300V - SMD 2512 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +