CR0402AFX-1001GLF
Bourns
AEC-Q200 Thick Film Chip Resistor - 0.063W - 1 Kohm ±1% - ±100ppm/°C - SMD 0402 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +