CM453232-680JL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 130mA 6Ohm DCR 1812 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: CM453232680JL
  • Part No:
    CM453232-680JL
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    68 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    130 mA
  • Maximum DC Resistance:
    6 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C