CM453232-3R3JL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 355mA 800mOhm DCR 1812 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: CM4532323R3JL
  • Part No:
    CM453232-3R3JL
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    355 mA
  • Maximum DC Resistance:
    800 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C