CM453232-331KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 330uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
Description +
Search Keywords: CM453232331KL
  • Part No:
    CM453232-331KL
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    330 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    85 mA
  • Maximum DC Resistance:
    14 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C