CM453232-2R2KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 2.2uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 380mA 700mOhm DCR 1812 T/R
Description +
Search Keywords: CM4532322R2KL
  • Part No:
    CM453232-2R2KL
  • COO:
    CN
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    380 mA
  • Maximum DC Resistance:
    700 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C